Úvod Bernolákovo Parcely Výstavba rodinných domov Objednávka Kontakt

Pozemky BernolákovoObjednávkaObjednávka
Prebieha výstavba DVOJDOMOV

 

 
Pozemky Bernolákovo Pozemky Bernolákovo Pozemky Bernolákovo Pozemky Bernolákovo
Pozemky Bernolákovo Pozemky Bernolákovo Pozemky Bernolákovo  
       

DVOJDOM

 

obytné miestnosti: 4
celková úžitková plocha: 105m2  + terasa 19 m2


výška hrebeňa strechy: 5,2 m
výmera celeho dvojdomu: 23,8mx10,75m (bez terasy)
spotreba energie za rok: 55 kWh/m2


 

 

 

 

DVOJDOM sa skladá z dvoch bytových jednotiek, ktoré sú svojim zrkadlovým obrazom a každá z nich má úžitkovú plochu 105m2 (+terasa 19m2).
Bytové jednotky sú od seba oddelené špeciálne navrhnutou trojitou stenou, ktorá má hrúbku až 60cm a je navrhnutá tak, aby obyvateľom poskytovala úplne odhlučnenie a tak zaručovala plnohodnotné súkromie ako v bežnom rodinnom dome. Taktiež sú dilatované aj samotné základy dvojdomu, aby sa predišlo šíreniu nežiadúcich vibrácií medzi bytovými jednotkami.
Každá z bytových jednotiek má veľkú obývačku spojenú s kuchyňou, priestrannú kúpeľňu s vaňou a wc, ďalšie samostatné wc, 3 obytné izby a podkrovie, ktore slúži ako úložný priestor. 
V dvojdome  je komplet podlahové vykurovanie, rozvod televízie a internetu. Domy budú napojené na všetky inžinierske siete: Elektrina, Vodovod, Kanalizácia, Plyn, Internet a Káblová televízia. Dvojdomy sú predávané v stave holodom. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať telefonicky 0911 575 846 a dohodnite si obhliadku, aj cez víkendy a vo večerných hodinách!